Szombati gyertyagyújtás időpontja: 2012-02-03 16:29 | Szombat kimenete: 2012-02-04 17:37 - Bösálách hetiszakasz פָּרָשָׁת בְּשַׁלַּח
2009-12-01



Ha Gundelt mondunk, nem kell feltétlenül palacsintára vagy más finom specialitásra gondolnunk



Egy olyan híres-neves étteremben, mint a Gundel nemcsak enni lehet, de az közösségi események színteréül is szolgálhat. Nem volt ez másképpen a Ben David család esetében sem. Maja és Slomo ugyanis ezt a helyszínt választotta fiúk, Eitan körülmetélési szertartására. A briszt Köves Slomó rabbi és szakképzett mohél celebrálta. A kóser ételeket és italokat a kiddushoz Bécsből szállították. Mázel Tov és sok boldogságot az egész családnak.

Az összes hozzászólás megtekintése (0)
Az utolsó 100 hozzászólás
Kedves Kommentelő!

A zsidó szombat, pihenőnap miatt, ami péntek naplementétől szombat este a csillagok feljöveteléig tart, nincs most lehetőség hozzászólni.
Köszönjük megértését és türelmét.

Üdvözlettel:
a zsido.com szerkesztősége.


Témához kapcsolódó anyagok:

Cimkék:
mázál tov